تاریخ: 1399/03/14
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تحقق یافت؛ برقراری ارتباط با شبکه ملی اطلاعات
تاریخ:1398/09/12

در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تحقق یافت؛ برقراری ارتباط با شبکه ملی اطلاعات

 

شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه نصب امضاء الکترونیک ، حذف چک های کاغذی ، سرعت بخشیدن به تعاملات بانکی و بهره برداری از سامانه حواله الکترونیک به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.

مهندس محمد رفیق ، رئیس فناوری و اطلاعات شرکت بهره برداری نفت وگاز شرق همچنین از بهبود کیفیت کار و مکانیزاسیون اداری، حذف فرم های کاغذی و بهبود سرعت کار، چهار سامانه نرم افزاری خبر داد.

وی با اشاره به برخی مزایای استفاده از سامانه های نرم افزاری اظهار داشت: در شش ماهه اخیر با نصب و راه اندازی چهار سامانه نرم افزاری جدید ، بهبود کیفیت کار و مکانیزاسیون اداری، حذف فرم های کاغذی و بهبود سرعت کار به دست آمد.

رئیس فناوری و اطلاعات شرکت بهره برداری نفت وگاز شرق از توانمندی و استفاده از متخصصان این شرکت در بهبود پورتال سازمان شرکت خبر داد و تصریح کرد : با توجه به اهمیت مبحث اطلاع رسانی، یکی از نیازهای هر سازمان پورتال سازمانی است که با استفاده از توان داخلی و متخصصان توانمند در سطح منطقه عملیاتی خانگیران و ستاد مشهد بهبود یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، مهندس رفیق با بیان حجم زیاد درخواست کار در واحد فناوری و اطلاعات و اجرای موفق سامانه الکترونیک در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، از راه اندازی این سامانه در جهت اصلاح و بهبود فرایندهای اداری و حذف کاغذ بر مبنای استاندارد ITIL خبر داد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©