تاریخ: 1398/06/27
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
اقدامات شاخص و پروژهای در دست اقدام مدیریت امور فنی بررسی شد
تاریخ:1398/04/19

در نشست صمیمی مدیرعامل با کارکنان مدیریت امورفنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

اقدامات شاخص و پروژهای در دست اقدام مدیریت امور فنی بررسی شد

مهندس رامین حاتمی، مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در نشست صمیمی با مدیران سابق و فعلی و کارکنان مدیریت امور فنی این شرکت با اشاره به نقش بی بدیل مدیریت امور فنی در آغاز و ادامه حرکت توسعه ای ، عملیاتی شرکت بر اهمیت و اجرای پروژه های در دست اقدام این مدیریت تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس حاتمی در رابطه با برخی از پروژه های در دست اقدام مدیریت امور فنی اظهار داشت: تهیه و تدوین شرح کار و پیگیری تصویب و شرو ع به کار پروژه عظیم لرزه نگاری دو بعدی باباگیر و بانکول و سه بعدی تنگ بیجار و دلاوران، برنامه ریزی و حفاری یک حلقه چاه در میدان نفت شهر با هدف دستیابی به افزایش تولید از این میدان مشترک با تغییر در طراحی لوله های جداری، برنامه ریزی و حفاری دو حلقه چاه سعادت آباد و افزایش تولید این میدان جهت تامین بخشی از خوراک پالایشگاه شیراز با تغییر لوله های جداری و کاهش هزینه های حفاری و تهیه و تدوین شرح کار و تصویب و شروع به کار و مشارکت در اجرای پروژه های EPCF نفت شهر، سعادت آباد و دانان بخشی از این اقدامات قابل ذکر است.

همچنین تغییر طراحی لوله های جداری و کاهش هزینه های حفاری یک حلقه چاه خانگیران، مشارکت کامل امور فنی در تدوین شرح کار و قرارداد پروژه های IPC توسعه میدانهای آبان و پایدار غرب و نیز مشارکت شرح کار و قرارداد IPC توسعه میدانهای چشمه خوش، پایدار شرق و دالپری ، واگذاری و اجرای شش پروژه مطالعات جامع مخازن و تدوین هفت بسته مطالعاتی جدید و ارسال به شرکت ملی نفت ایران و تدوین بسته های جدید EPCF توسعه میدانها و ارسال به شرکت ملی نفت ایران از دیگر پروژه های تعریف شده برای این مدیریت است.

مهندس حاتمی همچنین تاکید نمود: با توجه به ساختارعملیاتی شرکت و لزوم توجه به شرایط موجود و رسیدن به اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده برای آن، باید همواره آمادگی تطابق با شرایط جدید را داشته باشیم و با ابتکار عمل و خلاقیت، خود را از روند روزمرگی جدا سازیم. این مهم نیازمند تعامل بین بخشهای مختلف مدیریت از ستاد و عملیات است که همسو و در راستای تحقق اهداف برنامه پنج ساله گام برداریم.

بر اساس این گزارش ، مهندس حاتمی به فراهم سازی زمینه فعالیت های کارشناسان تاکید کرد و خواستار تعامل بیشتر مدیریت با کارکنان در راستای این امر شد و خاطرنشان کرد : دستیابی به این خواسته نیازمند همکاری دوسویه بین مجموعه مدیریت و کارکنان است تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.

این گزارش می افزاید، در این نشست روسا و کارشناسان به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود در خصوص تامین نیروی کارشناسی مورد نیاز از سوی مدیریت منابع انسانی، ارائه گزارش دوره ای کارشناسی از مخازن شرکت و تأمین الزامات سخت افزاری مرتبط پرداختند. همچنین از زحمات و فعالیت های مهندس احمد رجبی در دوران تصدی سمت مدیریت امورفنی تقدیر به عمل آمد و برای مهندس غلامرضا نصیرایی به عنوان سرپرست جدید این مدیریت آرزوی موفقیت شد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©