تاریخ: 1398/05/26
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
رویکردهای ارتباطی و اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد
تاریخ:1398/05/17

در نشست هم‎اندیشی با روسای روابط عمومی شرکت‎های تابعه

رویکردهای ارتباطی و اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد

نشست هم‎اندیشی روسای روابط عمومی‎ شرکت‎های تابعه به میزبانی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی سوم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار NIOC، این نشست ‎ با هدف تشریح ابلاغیه مسعود کرباسیان، معاون زیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در خصوص برنامه و رویکردهای ارتباطی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه برگزار شد.

در این نشست مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش پررنگ این شرکت در شرایط کنونی تحریم ها، بر ضرورت هماهنگی و همفکری هرچه بیشتر روابط عمومی شرکت های تابعه نفت تاکید کرد.

وی با اشاره به موقعیت حساس کنونی، خواستار اتخاذ نگاهی ویژه و نو به ظرفیت های شرکت های تابعه از سوی روابط عمومی ها شد.

بوجارزاده با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص افزایش سطح همکاری روابط عمومی ها با یکدیگر، عزم جدی را نسبت به شکل گیری روابط حرفه ای و در نتیجه آن ارائه تصویری شایسته از خدمات شرکت ملی نفت و شرکت های تابعه خواستار شد.

وی در خصوص اهم وظایف روابط عمومی ها که در ابلاغیه مسعود کرباسیان به آن به طور مفصل اشاره شده است، از ارائه تحلیل و پیش بینی در حوزه های مختلف، ارائه منسجم برنامه های کوتاه و بلند مدت یه ویژه در خصوص پروژه های در دست اجرا، مهم شمردن ارتباط با رسانه ها و دعوت از خبرنگاران برای بازدید از پروژه ها و ایجاد تعامل سازنده، تغذیه صحیح اطلاعاتی برای اطلاع رسانی مناسب و درخور، افزایش تحرک و فعالیت ها در بخش های مختلف و تحکیم ارتباط موثر با مدیران عامل، نام برد.

در ادامه این نشست کسری نوری، مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت به تشریح دیدگاه ها و رویکردهای روابط عمومی وزارت نفت پرداخت و روسای روابط عمومی‎ شرکت‏‎های تابعه شرکت ملی نفت نیز به ارائه گزارشی مختصر از عملکرد شرکت مربوطه و برنامه ها پرداختند.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©