تاریخ: 1399/04/20
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
رتبه برتر محیط زیست در سطح کارشناسی به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اختصاص یافت
تاریخ:1398/10/11

در نخستین دوره انتخاب نفرات برتر حوزه HSE شرکت ملی نفت ایران

رتبه برتر محیط زیست در سطح کارشناسی به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اختصاص یافت

 

در نخستین دوره انتخاب نفرات برتر حوزه برتر HSE  در بخش محیط زیست  نفر برتر انتخابی به یکی از همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از شرکتهای تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اختصاص یافت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، همزمان با برگزاری ششمین گردهمایی روسای HSE و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ایران ، لوح تقدیر به مهندس محمدرضا کشت ورز کارشناس ارشد محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تعلق گرفت.

بر اساس این گزارش در لوح تقدیر مهندس کشت ورز که از طرف مهندس مانی عبدالله زاده راد مدیر ایمنی ، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ابلاغ شده ، آمده است ، به رسم یادبود و به پاس قدردانی از جنابعالی به واسطه تخصص ، تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری و انجام امور محوله که به نحو احسن برای پیشبرد اهداف محیط زیستی شرکت ملی نفت ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به انجام  رسانده اید ، این لوح تقدیم حضورتان می شود.

این گزارش می افزاید ، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به عنوان یکی از شرکتهای تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در استانهای فارس ، بوشهر و هرمزگان فعالیت دارد و در طی سالهای گذشته موفق شده که خود را به عنوان شرکت برتر در زمینه رعایت الزامات محیط زیست مطرح نماید . شاهد مثال آن کسب عنوان واحد صنعتی سبز توسط منطقه عملیاتی آغار و دالان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در نوزدهمین همایش ملی صنعت سبز از سازمان حفاظت محیط زیست کشور را عنوان کرد . همچنین این شرکت تعاملات شایسته ای با سازمان حفاظت محیط زیست استانهای تحت پوشش حوزه کاری خود داشته است.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©