تاریخ: 1398/12/06
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
پیام تسلیت وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
تاریخ:1398/10/13

پیام تسلیت وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در دو پیام جداگانه شهادت سردار پرافتخار و رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بیژن زنگنه وزیر نفت در پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را پاداش یک عمر مجاهدت خالصانه  در راه خدا و برای سرافرازی ایران عزیز دانست، و فقدان این بزرگ مرد فداکار را ضایعه‌ای برای جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

در پیام وزیر نفت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

گرچه شهادت، پاداش یک عمر مجاهدت خالصانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راه خدا و برای سرافرازی ایران عزیز بود، ولی فقدان این بزرگ مرد فداکار، قطعا ضایعه‌ای برای جمهوری اسلامی است.

این مردِ بزرگ از تبارِ شهیدان بی‌ادعای دوران دفاع مقدس و به حق از مصادیق مومنینی بود که به عهد خود با خدای شهیدان وفادار ماند.

او شهید جاودانه ملت ایران است که با سر بلندی و نامی نیک به جمع یاران شهید خود پیوست.

این ضایعه را به ملت بزرگ ایران، مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، خانواده بزرگوار ایشان و خانواده همه ایثارگران، صمیمانه تسلیت گفته و از خداوند تبارک برای قاتلان خبیث و تروریست او، خذلان و سیه‌روزی مسئلت می‌کنم.

این گزارش می افزاید مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز در در یپامی اینستاگرامی نوشت: «حاج قاسم سلیمانی سردار ایران و اسلام آسمانی شد. سردارحاج قاسم دل در گرو حفظ و اعتبار بخشی به این آب و خاك داشت. شهادت برازنده چنین مردی بود که لحظه ای قلبش برای غیر وطن و دین نتپید. روح بلندش در کنار دیگر شهدای اسلام آرام گرفت .»

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©