تاریخ: 1398/06/27
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
در چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران:شرکت نفت مناطق مرکزی ایران دو رتبه برتر کسب کرد
تاریخ:1398/05/26

در چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران:شرکت نفت مناطق مرکزی ایران دو رتبه برتر کسب کرد

در پایان چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران، تیم های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و شرکت بهره برداری نفت گاز شرق از شرکت های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران هریک به ترتیب با کسب امتیاز۸۵۰ و ۸۰۰ در جایگاه دوم و سوم این دوره از ارزیابی ها در سطح شرکت ملی نفت ایران قرار گرفتند.

مهندس علیرضا عیدک زاده رییس اچ اس ای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران،در رابطه با جزییات این عملیات تخصصی آتش نشانان اظهار داشت : چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران با حضور ۱۳ تیم از شرکت های فرعی و تابعه طی سه روز از ۲۲الی ۲۴ مرداد ماه سال جاری در مجتمع آموزشی و مرکز آموزش نفت محمودآباد برگزار شد و شرکت‌کنندگان طی سه روز در ۶ ماده نردبان طنابی، استفاده از وسایل ایمنی و تجهیزات آتش نشانی(PPE)، دو ۱۰۰متر با عبور از موانع، دو ۴ در ۱۰۰متر عملیات امدادی و اطفای حریق، عملیات آبرسانی از منبع آب به سمت نشانه و عملیات ترکیبی آتش نشانی و امداد و نجات با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ،با توجه به اینکه مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه آن از جمله نخستین شرکت های برگزار کننده این رقابت ها بوده اند، با گسترش ارزیابی ها در سطح شرکت ملی نفت ایران، این شرکت ضمن حفظ آمادگی در هر دوره در جمع سه تیم برتر این رقابت ها جای گرفته است.

این گزارش می افزاید ، دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش‌نشانان ازسوی مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©