تاریخ: 1397/04/29
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
بازدید استاندار خراسان رضوی از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت نفت و گاز شرق
تاریخ:1396/06/23

بازدید استاندار خراسان رضوی از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت نفت و گاز شرق

استاندار خراسان رضوی، جمعی از مدیران و فعالان صنعتی استان از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بازدید بعمل آوردند.

مهندس مصطفوی مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی شرکت شرق ضمن تشکر از حضور رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، توضیحاتی در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه، اقلام و قطعات ارائه نمود و خواستار هم افزایی بیشتر در سطح صنایع استان به منظور تحقق اهداف برنامه شده گردید.

در این بازدید که سرکار خانم مهندس علیرضایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشت از سوی جناب آقای رشیدیان، استاندار خراسان رضوی ماموریت یافت ضمن بسیج صنایع استان  اقدامات لازم را پیگیری نماید.

بر مبنای این گزارش نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت نفت و گاز شرق با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از تیر ماه سال جاری با هدف تامین قطعات حیاتی و پرمصرف صنایع نفت و گاز و از سوی دیگر توانمند سازی پیمانکاران، افزایش تولید و اشتغال منطقه ای در سطح استان خراسان رضوی تشکیل شده است.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©