تاریخ: 1397/08/01
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
جشن بزرگ میلاد در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد
تاریخ:1396/09/18

جشن بزرگ میلاد در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد
بمناسبت میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص) و پرچمدار ولایت علوی امام جعفر صادق (ع) جشن بزرگ میلاد در منطقه گازی خانگیران سرخس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ؛ جشن بزرگ میلاد با تلاش و ابتکار روابط عمومی این شرکت درمنطقه عملیاتی خانگیران سرخس با هدف ایجاد شور و نشاط بیشتر در بین کارکنان برگزارشد.
در این جشن برنامه های مختلف فرهنگی و هنری تدوین و اجرا گشت و در ادامه حجت الاسلام گلکار امام جماعت موقت منطقه عملیاتی خانگیران به بیان جایگاه و سیره زندگی پیامبر گرامی اسلامی و امام جعفر صادق (ع) پرداخت و سیره و زندگی حضرت محمد(ص) را بالاترین الگو و منش برای زندگی و رفتار مسلمانان برشمرد.
شایان ذکر است علاوه بر سخنرانی مذهبی ، هنرمندان صاحب نام استانی از مشهد مقدس و سرخس به اجرای برنامه های هنری خود پرداختند و همچنین مسابقه های فرهنگی با موضوع جشن ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع( برگزار شد و به نفرات برتر هدایای فرهنگی اهدا گردید.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©