تاریخ: 1396/10/29
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
  • در حال بروزرسانی
جشن بزرگ میلاد در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد
تاریخ:1396/09/18

جشن بزرگ میلاد در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد
بمناسبت میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص) و پرچمدار ولایت علوی امام جعفر صادق (ع) جشن بزرگ میلاد در منطقه گازی خانگیران سرخس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ؛ جشن بزرگ میلاد با تلاش و ابتکار روابط عمومی این شرکت درمنطقه عملیاتی خانگیران سرخس با هدف ایجاد شور و نشاط بیشتر در بین کارکنان برگزارشد.
در این جشن برنامه های مختلف فرهنگی و هنری تدوین و اجرا گشت و در ادامه حجت الاسلام گلکار امام جماعت موقت منطقه عملیاتی خانگیران به بیان جایگاه و سیره زندگی پیامبر گرامی اسلامی و امام جعفر صادق (ع) پرداخت و سیره و زندگی حضرت محمد(ص) را بالاترین الگو و منش برای زندگی و رفتار مسلمانان برشمرد.
شایان ذکر است علاوه بر سخنرانی مذهبی ، هنرمندان صاحب نام استانی از مشهد مقدس و سرخس به اجرای برنامه های هنری خود پرداختند و همچنین مسابقه های فرهنگی با موضوع جشن ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع( برگزار شد و به نفرات برتر هدایای فرهنگی اهدا گردید.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©