تاریخ: 1397/11/03
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
  • در حال بروزرسانی
برپایی ایستگاه انقلاب در منطقه عملیاتی خانگیران
تاریخ:1396/11/24

 برپایی ایستگاه انقلاب در منطقه عملیاتی خانگیران

به گزارش روابط عمومی در چهلمین طلیعه بهار انقلاب اسلامی ایران و در راستای گرامیداشت ایام ا... دهه مبارکه فجر، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اقدام به برگزاری ایستگاه انقلاب در منطقه عملیاتی خانگیران نمود.

حسین احمدی رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن تبریک ایام دهه مبارکه فجر و چهلمین بهار انقلاب گفت: این ایستگاه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره بهمن 57 و افزایش شور و نشاط در بین کارکنان منطقه عملیاتی خانگیران سرخس برپا گردید.

احمدی در ادامه افزود: این ایستگاه در سه مکان مختلف برپا شد که با پخش سرودهای انقلابی، پذیرایی از کارکنان نیز انجام شده است.

بر مبنای این گزارش در شب 22 دوم بهمن ماه، کارکنان  شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و خانواده های محترم ایشان با حضور در محل ایستگاه انقلاب شهرک شهید تندگویان سرخس، گلبانگ الله اکبر سر دادند و همانند گذشته با این اقدام ضمن اتحاد و همبستگی با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

شایان ذکر است مراسم نور افشانی در شب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ایستگاه انقلاب نیز انجام گردید.

  

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©