تاریخ: 1398/03/03
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
نشست هم اندیشی فرهنگی شرکتهای تابعه وزارت نفت خراسان رضوی در ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
تاریخ:1397/03/05

نشست هم اندیشی فرهنگی شرکتهای تابعه وزارت نفت خراسان رضوی در ستاد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

نشست هم اندیشی فرهنگی شرکتهای تابعه وزارت نفت خراسان رضوی در ستاد شرکت بهربرداری نفت و گاز شرق با حضور دکتر مجیدی مشاور وزیر نفت و دبیر شورای عالی اقامه نماز وزارت نفت، حجه الاسلام بحرانی مسئول دفتر ارتباطات حوزوی وزارت، حجه الاسلام دکتر فلاحتی مسول فرهنگی شهرهای وزارت، حجه الاسلام محبی مسؤل بازرسی دفتر ارتباطات حوزوی، مدیران عامل و مسولان روابط عمومی شرکتهای زیرمجموعه وزارت نفت در استان خراسان و نمایندگان رابط فرهنگی منطقه هشت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، درابتدای این نشست دکتر مجیدی با بیان آسیبهای حوزه فرهنگی وزارت نفت به فلسفه تشکل دفتر ارتباطات حوزوی اشاره نمود و سپس اقدامات مؤثر در این زمینه را بر شمرد.

ایشان در ادامه با توجه به اهمیت منطقه هشت به قابلیت تبدیل شدن این منطقه به چهارمین قرار گاه فرهنگی وزارت نفت اشاره کرد.

در ادامه جلسه جناب مهندس رجبی مدیر عامل شرکت بهربرداری نفت و گاز شرق و مهندس منبتی مدیر عامل پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و مسولین روابط عمومی  ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در زمینه فرهنگی،  نظرات خود را در این زمینه بیان نمودند.

گزارش مسئولین، کارشناسان و نیز شرح اقدامات صورت گرفته در دفتر رابط فرهنگی  منطقه هشت توسط نمایندگان از دیگر برنامه های این نشست بوده است .

در پایان دکتر مجیدی ضمن تقدیر و تشکر از فعالان عرصه فرهنگ در منطقه هشت کشور، مسئله برجام را به عنوان یک مسئله جدید با نیاز به فرهنگ سازی عنوان نمود و اظهار داشت:  با توجه به شرائط جدید ایجاد شده بعد از خروج آمریکا از برجام و جو حاکم بر کشور، این مسئله نیاز به فرهنگ سازی دارد و فعالان فرهنگی در سطح وزارت نفت باید در این زمینه کوشا باشند.

ایشان همچنین به برخی از وظایف و آمادگی های لازم فرهنگی در زمینه برجام اشاره کرد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©