تاریخ: 1397/12/02
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
  • در حال بروزرسانی
مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ برگزار شد 
تاریخ:1397/04/11

مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ برگزار شد 

مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ ویژه فرزندان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در سرخس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، حسین احمدی رئیس روابط عمومی شرکت در آیین افتتاحیه این مراسم گفت: مسئولان سعی خود را برای فراهم سازی امکانات و فضای آموزشی روز جهت فرزندان کارکنان خواهند داشت و بر این اساس تلاشهای زیادی برای برنامه ریزی ،تهیه و تدوین برگزاری این طرح انجام شده است.

احمدی اظهار داشت: طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ با تغییراتی نسبت به سالهای گذشته ، با توجه به نیازهای رده های سنی مختلف برگزار خواهد شد.

وی گفت: این طرح بر اساس پیشنهادات کارکنان و خانواده های آنان برنامه ریزی شده است و با توجه به نیازهای فرزندان در رده های سنی مختلف برگزار می گردد.

احمدی در افتتاحیه نوزدهمین دوره طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت نفت و گاز شرق از تلاشهای دست اندرکاران و عوامل برگزاری این طرح نیز تشکر کرد.

شایان ذکر است نوزدهمین دوره طرح اوقات فراغت در تابستان ۹۷ با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از فرزندان کارکنان نفت و گاز شرق ساکن سرخس برگزار خواهد شد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©