تاریخ: 1397/07/03
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ برگزار شد 
تاریخ:1397/04/11

مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ برگزار شد 

مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ ویژه فرزندان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در سرخس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ، حسین احمدی رئیس روابط عمومی شرکت در آیین افتتاحیه این مراسم گفت: مسئولان سعی خود را برای فراهم سازی امکانات و فضای آموزشی روز جهت فرزندان کارکنان خواهند داشت و بر این اساس تلاشهای زیادی برای برنامه ریزی ،تهیه و تدوین برگزاری این طرح انجام شده است.

احمدی اظهار داشت: طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ با تغییراتی نسبت به سالهای گذشته ، با توجه به نیازهای رده های سنی مختلف برگزار خواهد شد.

وی گفت: این طرح بر اساس پیشنهادات کارکنان و خانواده های آنان برنامه ریزی شده است و با توجه به نیازهای فرزندان در رده های سنی مختلف برگزار می گردد.

احمدی در افتتاحیه نوزدهمین دوره طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت نفت و گاز شرق از تلاشهای دست اندرکاران و عوامل برگزاری این طرح نیز تشکر کرد.

شایان ذکر است نوزدهمین دوره طرح اوقات فراغت در تابستان ۹۷ با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از فرزندان کارکنان نفت و گاز شرق ساکن سرخس برگزار خواهد شد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©