تاریخ: 1398/02/03
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
نیروی انسانی توانمند سرمایه است
تاریخ:1397/08/13

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق:

نیروی انسانی توانمند سرمایه است

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خدمت در جوار بارگاه منور رضوی را توفیقی بی بدیل برشمرد.

به گزارش روابط عمومی ، سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در نخستین جلسه با مدیران ارشد و روسای واحدهای عملیاتی منطقه گازی خانگیران با بیان اینکه نیروی انسانی توانمند سرمایه است گفت: منابع انسانی توانمند حاضر در این منطقه گازی بازوی پرتوان برای رشد و توسعه و خدمت بیشتر در راستای اهداف ترسیمی وزارت نفت است.

وی تصریح کرد: سرمایه های انسانی فنی بعنوان یک پتانسیل ارزشمند در شرایط سخت راهگشا خواهند بود و می توانند با اتخاذ تصمیمات درست شرایط بهتری را فراهم آورند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به مبانی شایسته پروری و جانشین پروری بیان داشت : پژوهش یکی از ارکان مهم در راستای رشد و توسعه است که می بایست مورد توجه و تاکید جدی مدیران و روسای واحدهای عملیاتی قرار گیرد.

محمدی با بیان مهمترین کاستی ها در شهرک های مسکونی شرکت نفت و گاز شرق در سرخس اظهار داشت: در سال جاری با حمایت های شرکت نفت مناطق مرکزی اقدامات خوبی انجام و اجرایی شده است و می بایست با استمرار این روند شاهد برطرف سازی کاستی های موجود شویم تا شرایط رفاهی ، آموزشی و فرهنگی بهتری و همچنین رضایتمندی خانواده های کارکنان را فراهم ساخت.

محمدی با استقبال از شفاف سازی در بخش های مختلف کاری خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی از شفافیت در حوزه های مختلف یکی از بخش هایی است که می بایست مورد توجه مدیران و روسای واحدهای عملیاتی قرار گیرد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه مدیران ارشد و روسای واحدهای عملیاتی به بیان مشکلات حوزه کاری خود و بیان دیدگاه های خود پرداختند

 

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©