تاریخ: 1399/03/14
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق
تاریخ:1397/10/15

بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق

مهندس صالح نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، در ابتدا این بازدید جلسه ای با حضور مهندس صالح نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مهندس مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مهندس مصطفوی سرپرست اداره تدارکات و عملیات کالا شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به همراه جمعی از مدیران عامل شرکت های مستقر در شهرک صنعتی فناوری استان خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه بخشی از توانمندی های و همچنین مشکلات مربوط به شرکت های صنعتی استان خراسان رضوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندسی مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با معرفی و ارائه توضیحاتی در خصوص نظام مبادلات پیمانکاری، اقدامات تسهیل گرانه در این حوزه را بر شمرد و امضای تفاهم نامه و حضور شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در محل شهرک فناوری به عنوان نمونه عینی از این اقدامات معرفی کرد.

مهندس مصطفوی سرپرست اداره تدارکات و عملیات کالا و مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی شرکت نفت و گاز شرق، با ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی جایگاه این شرکت عنوان کرد: این شرکت، تحت پوشش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، تنها تولید کننده نفت و گاز در حوزه بالادستی و تامین کننده خوراک پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و نیز یکتا تامین کننده رینگ انرژی در شمال شرق کشور است.

مصطفوی افزود: گاز تولیدی این شرکت به شش استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران و استان سمنان ارسال می شود. همچنین این شرکت خوراک پتروشیمی خراسان و سوخت نیروگاه نکا را تامین می کند.

وی با ذکر  اقدامات انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برخی از اهداف حضور این شرکت در شهرک های صنعتی را مسئولیت اجتماعی وزارت نفت و شرکت های تابعه در حوزه تولید و اشتغال منطقه ای، افزایش و بهبود فضای رقابتی، کاهش هزینه های تعمیر قطعات و لوازم، در دسترس بودن قطعه سازان و پیمانکاران توانمند، تسریع در تبادل نظر بین کارشناسان صنعت نفت و قطعه سازان بر شمرد.

مهندس مصطفوی با اشاره به انتصاب مهندس سید ابوالحسن محمدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهره بردای نفت و گاز شرق اظهار داشت: وجود دیدگاه های مثبت ایشان در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت از ساخت داخل، نوید دمیدن روح تازه ای را در فضای صنعتی استان می دهد.

در پایان این جلسه مهندس صالح نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شرکت شرق مستقر در شهرک فناوری ها بازدید نمودند.

در طی این بازدید مهندس صالح نیا ضمن ابراز خرسندی و تقدیر مجدد از مدیریت شرکت نفت و گاز شرق خواستار پیگیری طرح های برنامه ریزی شده با قدرت بیشتر شد.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©