تاریخ: 1399/03/14
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
جلسه هم اندیشی و هم افزایی با حضور مدیران و کارشناسان پارک علم فناوری در شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد.
تاریخ:1397/10/16

جلسه هم اندیشی و هم افزایی با حضور مدیران و کارشناسان پارک علم فناوری در شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد.

جلسه هم اندیشی و هم افزایی با حضور دکتر قنبری رئیس پارک علم فناوری خراسان رضوی، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در ستاد مرکزی شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه هم اندیشی و هم افزایی مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری خراسان رضوی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با هدف تسهیل فرایندها و تعاملات ما بین شرکت نفت و گاز شرق و شرکت های فناور تخصصی حوزه انرژی پارک علم و فناوری خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با ارئه توضیحاتی در خصوص جایگاه این شرکت عنوان نمود: مخازن گازی تحت پوشش شرکت شرق تنها مخازن گازی در شمال شرق کشور است و از حیث تولید انرژی مورد نیاز استان های شمالی بسیار حائز اهمیت است.

مهندس محمدی با اشاره به فشارهای اقتصادی حاکم بر کشور، بها دادن به پروژه های تحقیقاتی حوزه انرژی را مهم دانست و در این خصوص علاوه بر اعلام آمادگی جهت بهره گیری از توان فنی و مدیریتی مجموعه پارک های علم و فناوری خواستار تمرکز بر رفع نیازهای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شد.

در ادامه دکتر قنبری رئیس پارک علم فناوری خراسان رضوی با معرفی توانمندی های مجموعه پارک علم و فناوری خراسان رضوی اظهار داشت: پارک علم فناوری خراسان رضوی اولین مرکز رشد تخصصی دارای مجوز قطعی حوزه انرژی در کشور است.

رئیس پارک علم فناوری خراسان رضوی با برشمردن خلاصه ای از ساختار و شرکت های زیر مجموعه خود، جهت ببرسی و رفع نیازهای مختلف سازمانی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اعلام آمادگی نمود.

همچنین در این جلسه مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری خراسان رضوی و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در خصوص نحوه تعامل، تسهیل در فرایند ها، ارائه راهکار در خصوص انعقاد قراردادها و تفاهم نامه ها، چالش های مربوط  به حوزه های پژوهشی، ظرفیت های حقوقی پارک های علم و فناوری و ... به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 
 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©