تاریخ: 1399/03/14
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
آغاز بهره برداری رسمی از پل ارتباطی شهدای صنعت نفت لرستان
تاریخ:1397/10/16

با حضور مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران صورت گرفت :

آغاز بهره برداری رسمی از پل ارتباطی شهدای صنعت نفت لرستان

با حضور مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، نماینده مردم شریف شهر پلدختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار پلدختر، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ، رئیس و کارکنان میدان نفتی سرکان ٬ پل ارتباطی شهدای صنعت نفت لرستان در روستای جلگه خلج پلدختر افتتاح و به بهره‌برداری رسمی رسید.

 

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در آیین افتتاح و بهره برداری پل شهدای صنعت نفت بر نقش و کارکرد مسئولیت اجتماعی این صنعت تاکید کرد و افزود : صنعت نفت با توجه به جایگاه ویژه اش در ایجاد توسعه پایدار ٬ عامل پیشرفت کشور است که بخشی از این فعالیت ها در کارکردهای اجتماعی و پروژه های عام المنفعه نمود عینی می یابد.

 

وی افزود: پل ارتباطی شهدای صنعت نفت ٬ یکی از ایمن ترین پل ها با استانداردهای مهندسی است و در گام نخست باعث تسهیل در تردد اهالی شریف منطقه خواهد شد و همچنین باعث سهولت دسترسی همکاران شرکت به میدان نفتی سرکان است.

 

مهندس حاتمی در رابطه با مشخصات و هزینه صورت گرفته برای انجام این پل اظهار داشت : پل شهدای صنعت نفت با 120 متر طول و شش دهانه 20 متری احداث شده که 180 تن مصالح فولادی با سه هزار و 357 متر مکعب بتن ریزی و ۳۶ هزار متر مکعب حجم خاک در آن به‌کار رفته است و مبلغ 60 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت برای احداث و تکمیل پل ارتباطی میدان نفتی سرکان جلگه خلج پل‌دختر هزینه شده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ٬ مهندس حاتمی در رابطه با فعالیت های صورت گرفته از ابتدای تاسیس شرکت تا کنون تصریح کرد: متوسط توليد گاز شركت در سال 1378 حدود 146 ميليون متر مكعب در روز بود و هم اکنون توان تولید گاز به ۲۹۰ میلیون متر مکعب در روز رسیده است. همچنین توليد نفت شركت در سال 1378 حدود 52 هزار بشكه در روز بود که این میزان به ۲۲۰ هزار بشکه در روز ارتقاء یافته است.

 

بر اساس این گزارش : میدان نفتی سرکان واقع در ۲۵ کیلومتری شهر پلدختر از میدانهای شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب یکی از سه شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که وظیفه تولید از میدانهای عمدتا نفتی غرب کشور، واقع در استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، بخشی از خوزستان به عهده دارد. میدانهای نفتی این شرکت شامل نفت شهر ، چشمه خوش ، دهلران ، سرکان ، ماله کوه ، پایدار غرب ، پایدار شرق ، آبان ، دانان ، دالپری ، سومار ، آذر ، مهر ، ویزنهار و چنگوله و میدانهای گازی نیز شامل تنگ بیجار ، کبیر کوه ، هالوش و سمند است.

 

 
 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2015 ©