تاریخ: 1398/05/26
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
سرما و برف هم حریف عزم خدمتگزاران نفت و گاز شرق نشد
تاریخ:1397/11/18

سرما و برف هم حریف عزم خدمتگزاران نفت و گاز شرق نشد 

کارکنان زحمتکش شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در سختترین شرایط آب و هوایی، گرما بخش خانه های هموطنان عزیزمان در شمال و شمال شرق کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی، همزمان با کاهش شدید دما و افزایش تقاضای مصرف گاز در استان های شمال و شمال شرق کشور، علی رغم شرایط آب و هوایی نامساعد به وجود آمده، مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با آمادگی کامل در جهت استمرار و همچنین افزایش تولید، شرایط بحرانی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

مهندس محمدی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با اشاره به شرایط اضطراری و مسدود بودن برخی جاده‌ها براثر برف و بوران شدید و عدم دسترسی به بخش زیادی از تاسیسات گازی و چاه های تولید گاز، افزود: خوشبختانه با تلاش بی‌وقفه همکاران واحدهای مختلف در کمترین زمان ممکن جاده ها و مسیرهای ارتباطی برف­روبی شد و از مشکلات با موفقیت عبور کردیم.

 وی افزود: بارش و طوفان شدید باعث سقوط  تیرهای برق تعدادی از چاه ها و تاسیسات گازی، و در نتیجه قطعی برق آن بخش ها شد که البته با همت و تلاش همکارن واحدهای مختلف این مشکل نیز در اسرع وقت برطرف گردید.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اولویت اصلی به ویژه در فصول سرد سال را استمرار تولید دانست و اظهار داشت: صنعت نفت و گاز همیشه خط مقدم جبهه ایثار و فداکاری محسوب می شود.

مهندس محمدی ضمن تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق عنوان کرد: استمرار و افزایش تولید گاز که ثمره آن گرما بخشیدن به خانه های هموطنان عزیز  در شمال و شمال شرق کشور است در شرایطی انجام می شود که برخی از همکاران ما در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تا 48 ساعت به دلیل برف و بوران شدید و بسته شدن را ه ها و جاده ها، در محل تاسیسات و چاه های تولید گاز با کمترین امکانات حضور دارند و امکان تعویض شیفت میسر نیست.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با برخورداری از پرسنل خدوم و پرتلاش و همچنین با در نظر گرفتن تمامی تمهیدات لازم و  برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین‌شده، حتی در بدترین شرایط آب و هوایی، آماده خدمت رسانی و تولید گاز مورد نیاز استان های شمال و شمال شرق کشور است.

 

 

 
 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©