تاریخ: 1398/05/26
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
تجلیل از برگزیدگان  HSE در شركت بهره برداري نفت و گاز شرق
تاریخ:1397/11/21

تجلیل از برگزیدگان HSE در شركت بهره برداري نفت و گاز شرق

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز شرق در مراسمي با حضور مهندس خیبری مدیر عملیات و جمعی از روسا و كاركنان واحد هاي مختلف، از پرسنل نمونه  در حوزه HSE تجلیل شد.

در ابتداي اين مراسم مهندس خیبری با اشاره به شرایط خاص منطقه عملیاتی خانگیران، ترش بودن گاز تولیدی این شرکت و نقش بسزاي واحد HSE در افزایش ایمنی، آگاهی و هوشیاری کلیه پرسنل، از زحمات اين واحد در ستاد و منطقه عملياتي قدرداني نمود و اظهار داشت: با همکاری و پایبندی کلیه پرنسل به موارد ایمنی و  نیز آگاهی نسبت به ریسک های شغلی، خوشبختانه در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تاکنون شاهد حادثه خاصی نبوده ایم.

در ادامه اين مراسم نيز مهندس علیپور رئيس بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز شرق، ضمن خوش‌آمدگويي به همه همكاران شركت كننده در اين مراسم عنوان کرد: آمار حوادث در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق جزء پایین ترین آمار در سطح شرکت ملی نفت ایران می باشد.

مهندس علیپور  تصریح کرد: حفظ ایمنی و داشتن مجموعه‌ای عاری از حادثه، نیازمند مشارکت تمامی پرسنل خواهد بود که این مهم با پایبندی همکاران شاغل در واحدهای مختلف به ویژه همکاران واحدهای عملیاتی به اصول و موارد ایمنی میسر شده است.

در پايان اين مراسم از تعدادي از كاركنان برگزیده شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در حوزه HSE با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

 

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©