تاریخ: 1398/05/26
امام علی علیه السلام : اُحْصُدِ الشَّرَّ مِنْ صَدْرِ غَيْرِكَ بِقَلْعِهِ مِنْ صَدْرِكَ؛ با ريشه كن كردن بدى از سينه خود، بدى را از سينه ديگران، بيرون كن!
 
مسائل نیروی انسانی و رفع مشکلات آنها مورد بررسی مدیران شرکت شرق قرار گرفت
تاریخ:1398/02/24

ررسی مسائل انسانی در کانون توجه مدیران شرق

مسائل نیروی انسانی و رفع مشکلات آنها مورد بررسی مدیران شرکت شرق قرار گرفت

نشست صمیمی مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با کارکنان و خانواده های ایشان به منظور بررسی و رفع مشکلات آنها ، در شهر سرخس برگزار شد.

مهندس سیدابوالحسن محمدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در این نشست با اشاره به جایگاه ویژه این شرکت درتامین گاز استانهای شمال و شرق کشور ، اظهار داشت : با توجه به وظیفه مهم این شرکت و موقعیت خاص منطقه در تامین گاز شش استان کشور ، حفظ سرمایه های انسانی و رسیدگی به نیازهای کارکنان و خانواده‌های محترم ایشان در اولویت نخست قرار میگیرد که برای حل و فصل آنها علاوه بر همکاری مدیریت های مختلف سازمان ، نیاز به طی پروسه آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس محمدی با تقدیر از زحمات وتلاشهای بی وقفه كاركنان ستادي و عملیاتی و تشکر ویژه از خانواده‌های کارکنان ، بر تلاش هر چه بیشتر در جهت رفع مسائل مطرح شده تاكيد و اظهار امیدواری کرد که امسال همه طرحهایی که در جهت رفاه حال خانواده کارکنان در نظر گرفته شده با نظارت و کیفیت خوب به سرانجام برسد.

بر اساس این گزارش در ادامه این نشست کارکنان و ‌خانواده ایشان به بیان دیدگاه ها در خصوص مسایل و مشکلات خود در حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی، منازل سازمانی پرداختند و مقرر شد پیشنهادات مربوط به مدارس و مهدکودک تغییرات و بهسازی منازل سازمانی، لوازم بازی کودکان, فضای سبز، کلاسهای اوقات فراغت و ... در اسرع وقت بررسی گردد و در جهت ایجاد تعامل بیشتر بین مسئولان و خانواده ها، نماینده ای از هر شهرک انتخاب شد تا مسایل ساکنین شهرک ها را به مسئولان منتقل نمایند.

 
امتیاز:  0

East Oil & Gas Production Company Copyright 2016 ©